Частина вихідного коду Twitter, який належить американському бізнесменові Ілону Маску, впродовж кількох місяців перебувала у відкритому доступі.

Про це повідомляє Bloomberg.

Код, на якому ґрунтуються функції на внутрішні інструменти сервісу, розмістили  на GitHub, сховищі, власником якого наразі є Microsoft Corp. GitHub вже видалив дані на вимогу Twitter, але вони пролежали на ресурсі кілька місяців.

Обліковка, з якої було розміщено публікацію, належить такому собі FreeSpeechEnthusiast. Користувач зареєструвався на GitHub на початку року.

Зараз Twitter докладає максимум зусиль, щоби встановити, хто ж саме є власником акаунту, а також збирає відомості про користувачів, які вивантажували ці дані. Соцмережа звернулася до  GitHub з проханням надати імена, адреси, номери телефонів, електронні адреси, профілі в соціальних мережах та IP-адреси цих осіб. Також проводиться внутрішнє розслідування витоку даних.

Нагадаємо, ставши біля керма Twitter, Маск звільнив 80% штатного персоналу з 7500 співробітників компанії. У такий спосіб він вирішив скоротити її збитки.

Коменти