Повідомлення Ілона Маска про те, що Twitter відбиратиме сині галочки верифікації у користувачів, які не захочуть приєднуватись до платної програми Twitter Blue, виявилося не першоквітневим жартом. Першою в цьому отримала нагоду переконатися газета New York Times.

Про це повідомляє Bloomberg.

NYT однією з перших наголосила, що виступає проти нововведення Twitter щодо запровадження платної ($8 щомісяця) верифікації. У основної обліковки газети в Twitter — близько 55 млн підписників.

На думку глави Twitter Ілона Маска, рішення NYT є «лицемірством». Він нагадав про наявність у газети власного підпискового сервісу, який вона рекламує. У відповідь на ремарку одного із користувачів соцмережі, про те, що газета не платитиме за синю галочку, Маск написав, що в такому випадку сервіс її забере.

Днями у Twitter оголосили, що відбиратимуть сині галочки верифікації у користувачів, що не хочуть приєднуватися до платної програми Twitter Blue вже з 1 квітня цього року.

Нагадаємо, раніше Ілон Маск оголошував, що  запровадить у Twitter різнокольорові галочки  — вони позначатимуть різні типи користувачів.

Коменти