Компанія Nothing, відома як виробник прозорих смартфонів Phone (1), анонсувала виробництво власного брендового пива. Інформація щодо випуску лімітованої колекції алкогольного напою з’явилася на офіційному сайті компанії, з припискою «це не жарт», йдеться на Android Police.

У описі до напою відзначається, що компанія зробила дуже хороше пиво. Напій під назвою «Beer(5.1%)» представлений, як «рисовий нефільтрований лагер». У колаборації бере участь валлійська броварня Freetime Beer Company. Продегустувати новий бренд поціновувачі напою зможуть вже наприкінці 2023 року. Щодо вартості —  вона поки що залишається в таємниці.

Засновником Nothing Technology Limited є Карл Пеєм — співзасновник OnePlus. Технологічна компанія вийшла на ринок у 2020 році. Серед продуктів її бренду відомі прозорий смартфон Nothing Phone 1 і бездротові навушники ear(1).

Раніше Ілон Маск зі своєю компанією Tesla презентували власний бренд пива під назвою GigaBier. Воно розфасоване у пляшки в стилі Cybertruck, що нагадують за формою футуристичний електропікап компанії.

Коменти