Оприлюднено лист фінансового директора Google та Alphabet Рут Порат, щодо плану скорочення витрат  на тлі довгострокової економії за рахунок підвищення швидкості та ефективності. Порат порівняла поточну ситуацію з кризою 2008 року та заявила про скорочення послуг для співробітників Google з обіцянкою зберегти «найкращі пільги та зручності у галузі».

Про це повідомляє CNBC.

У листі йдеться про припинення оновлення ноутбуків, ПК, та моніторів співробітникам й «обґрунтовується» частота заміни обладнання. Неінженерний персонал відтепер працюватиме на Chromebook (ноутбук під ОС Google) замість MacBook від Apple.

Google не оплачуватиме співробітникам покупку нових смартфонів, якщо подібні гаджети є на складі. Аксесуари, що дорожчі за $1 тис, можна буде придбати лише за дозволом директора.

Також скорочуються постачання степлерів та скотчу. Їх видаватимуть за запитом. Щодо послуг харчування, фітнесу, масажу та транспорту, то їх будуть урізати виходячи з того, що графіки роботи в деяких офісах Google скоротили з п’яти до трьох днів на тиждень.

Нагадаємо, Кіт Рабуа, відомий інвестор у сфері IT, зробив заяву про те, що тисячі співробітників у Meta та Google фактично не працюють і їх найм не пов’язаний з конкретними робочими проектами.

Коменти