Генеральний директор Google Сундар Пічаї вирішив почати впровадження чат-бота зі штучним інтелектом Bard в повсякденне життя на власному прикладі. Мільярдер запропонував йому долучитися до планування вечірки з нагоди 80-річного ювілею свого батька.

Про це він розповів у подкасті Hard Fork газети The New York Times.

Я вважаю, що царина, де ШІ найпотужніший, —  це відповіді на питання. Я запитав чат-бота, що мені варто зробити для батька на його 80-річчя? Bard відповів, що я маю самостійно зробити сімейний фотоальбом. Справа навіть не в несподіваній відповіді, а в тому, що вона стимулює мою власну уяву.

Сундар Пічаї

Мільярдер відзначив, що чат-бот найкраще обізнаний у двох категоріях. Перша з них — запитання щодо чогось радісного або творчого, а друга —  запитання в царині знань, де у користувача є досвід, щоб проаналізувати відповідь.

Пічаї розповів, що вперше протестував ШІ ще два роки тому, й отримав «тривожний» досвід спілкування з програмою. Він пояснив, що йдеться про реальні емоції, що охопили його від спілкування із віртуальним співрозмовником.

Нагадаємо, запущений лише минулого місяця на широкий загал продукт IT-гіганта Google чат-бот Bard виявився неабияк обізнаним на конспірології.

Коменти