У корпорації Apple формують план щодо диверсифікації виробництва та поступового перенесення потужностей з КНР до інших країн. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на обізнані у ситуації джерела.

Видання зазначає, що Apple зіткнулася з невідкладністю диверсифікації в часи президентства Дональда Трампа. Саме тоді сталося загострення торгової напруги між США та КНР.

Одне з джерел повідомило, що в той час, коли голова Apple Тім Кук залагоджував ситуацію в Пекіні, керівники корпорації вже займалися напрацюванням зв’язків з іншими країнами. Пошуки способів зменшити залежність від азіатської країни активізувалися під час пандемії.

У статті повідомляється, що Apple зосереджує зусилля на Індії, де вироблятимуть iPhone та аксесуари. В’єтнам розглядається у якості місця для збирання AirPods і Mac. У Малайзії розгорнуть додаткове виробництво Mac, а Ірландії — деяких простіших гаджетів.

Також, за словами джерел, здійснюються заходи щодо пошуку додаткових компонентів та місць розміщення виробничих ліній за межами Піднебесної для нової продукції, що  вийде у 2024 році.

Крім того Apple намагається зменшити залежність від тайванських виробників. Йдеться про TSMC-гіганта, шо виробляє чипи для корпорації.

Натомість у Apple стурбовані заходами у відповідь з боку Китаю. КНР може вдатися до них на тлі  перенесення завеликої кількості потужностей за межи Піднебесної чи зашвидких дій з боку корпорації, відзначає одне з джерел.

Раніше ми повідомляли, що вперше за останні три роки гендиректор Apple Тім Кук відвідав КНР і висловив захват щодо відносин між американською корпорацією та Піднебесною.

Коменти