Адміністрація президента США Джо Байдена хоче отримати від громадськості коментарі стосовно можливих заходів підзвітності систем штучного інтелекту. Це спричинено його потенційним впливом на національну безпеку та освіту.

Про це повідомила агенція Reuters.

Національне управління телекомунікацій та інформації, що є консультантом президентської адміністрації стосовно телекомунікаційної та інформаційної політики, зажадало інформації про ChatGPT, через «зростаючий регуляторний інтерес» до «механізму підзвітності» ШІ.

Наразі урядовці визначаються з тим, як саме можна гарантувати, що системи ШІ є законними, ефективними, етичними, безпечними та такими, що заслуговують на довіру.

Відповідальні системи штучного інтелекту здатні бути дуже корисними, але виключно за умови, що ми проаналізуємо потенційні наслідки та шкоду їхнього використання. Для повного розкриття потенціалу цих систем потрібна довіра компаній та споживачів.

Адміністратор Національне управління телекомунікацій та інформації Алан Девідсон

За словами президент Джо Байден, техногіганти повинні переконатися, що їхні продукти безпечні, перед їх запуском на ринок.

Національне управління телекомунікацій та інформації надасть звіт щодо «зусиль, спрямованих на те, щоб системи штучного інтелекту працювали, не завдаючи шкоди».

Раніше ми повідомляли, що штучний інтелект почав фліртувати з користувачами.

Коменти