Корпорація Apple подала заявку до Відомства товарних знаків і патентів США щодо свого нового винаходу. Йдеться про систему розпізнавання облич для «розумних» колонок HomePod.

Інформація про це з’явилася на шпальтах GizmoChina.

Схематичне зображення HomePod з відеокамерою представлене на кресленнях до заявки. З опису свідчить, що призначенням камери є не відеозв’язок, а ідентифікація людини, що віддає команди пристрою.

Представлена система, за словами видання, сприятиме покращенню взаємодії людини з «розумним» будинком. Це станеться за умов, якщо будинок матиме кілька однакових колонок. Йдеться про те, що завдяки камерам команди користувача «розумного» будинку будуть виконуватися саме в тому місті, де він наразі знаходиться. Так, світло включатиметься саме в тій кімнаті, де є користувач, а не відразу у всьому будинку.

На думку GizmoChina, така, на перший погляд, незначна деталь дасть змогу HomePod зайняти більш вигідну позицію на ринку смарт-динаміків.

Раніше ми повідомляли, що Apple планує випустити на ринок повністю оновлену версію розумної колонки HomePod з вбудованим дисплеєм.

Коменти