Cервіс Discord, що набув популярності у геймерів, співпрацюватиме з американськими спецслужбами. Він сприятиме розслідуванню щодо витоку секретних документів американських військових та влади стосовно України.

Інформація про це оприлюднена Reuters.

За версією журналістів сайту розслідувань Bellingcat, першоджерелом появи таємних документів у вільному доступі був користувач сервісу для обміну текстовими та голосовими  повідомленнями Discord.

У Discord вже зробили заяву, що сервіс почав співпрацю з правоохоронними органами на тлі «очевидного порушення шляхом публікації секретних матеріалів».

В той же час запит журналістів агенції до Федерального бюро розслідувань щодо співпрацю Discord зі спецслужбами США поки що залишається без відповіді.

Раніше у американських ЗМІ з’явилася інформація, що до витоку секретних документів Пентагону причетний молодий співробітник однієї з американських військових баз Джек Тешейра.

Нагадаємо, за перше півріччя 2022 року модераторами месенджера Discord було заблоковано більш ніж 55 млн акаунтів та коло 68 тис. серверів. Основною причиною санкцій була розсилка спаму.

Коменти