Монокль, який додає «сто очок до харизми» створили в Стенфорді. У основі винаходу, що отримав назву rizzGPT, лежить штучний інтелект GPT-4. ШІ надає власникові пристрою підказки щодо поведінки у різних ситуаціях. Це може відбуватися, наприклад, під час побачення чи співбесіди.

У твіті студента зі Стенфорда  Брайана Хау-Пінг Чана зазначається, що новий гаджет надає своєму власникові «харизму як послугу в реальному часі» ( CaaS), а саме: слухає спілкування користувача та підказує, що казати далі.

Схожий на монокль пристрій з камерою і мікрофоном, закріплюється на будь-яких окулярах. Текст, згенерований GPT-4, виводиться на дисплей з високою роздільною здатністю. У пристрої застосовано програмне забезпечення OpenAI для розпізнавання мови Whisper. Звук передається безпосередньо чат-боту, який за лічені секунди генерує відповіді.

Нагадаємо, компанія Oppo долучилася до перегонів зі створення зарядок потужністю понад 200 Вт, та готується до презентації надшвидкого зарядного пристрою «300-ватного класу».

Коменти