Інформацію про введення платної підписки для IT-гігантів для отримання даних, призначених для тренування нейромереж оголошено на форумі для розробників Stack Overflow. Завдяки їй вони отримають доступ до даних для тренування нейромереж та розробки алгоритмів на основі ШІ.

Про це повідомляє Wired.

Офіційне запровадження підписки на платформі станеться з середини цього року. Вона дасть доступ до більш ніж 50 млн запитань та відповідей на них, наголошують в Stack Overflow.

За твердженням гендиректора Stack Overflow Прашанта Чандрасекара, робота із запровадження платної підписки триває. Зараз на форумі зареєстровано понад 20 млн користувачів, серед яких багато розробників та співробітників IT-компаній.

Спільноти, які підживлюють розвиток ШІ та технологій на його основі, повинні  отримувати компенсацію за свій внесок. Такі компанії, як наша, матимуть змогу реінвестувати ці кошти у спільноти для підтримки їхнього процвітання.

Прашант Чандрасекар.

Інформація про вартість підписки для розробників ШІ-алгоритмів поки що не озвучувалася.

Нагадаємо, генеральний директор компанії Марк Цукерберг заявив, що материнська компанія Facebook, Meta, збирається запускати платну програму верифікації Meta Verified для Facebook та Instagram.

Коменти