У компанії Toyota Motor Corp оголосили про витік даних близько 2,15 млн японських водіїв. Йдеться  про дані щодо місцезнаходження транспортних засобів, та їх ідентифікаційні номери, повідомляє Reuters.

Особиста інформація щодо водіїв Японії періоду з листопада 2013 до квітня 2023 року була оприлюднена в публічному доступі через помилку налаштувань у хмарній системі компанії. Всі постраждалі від витоку водії користувалися офіційною програмою T-Connect та сервісом G-Link, що використовується для авто марки Lexus.

У Toyota заперечують можливість використання оприлюднених даних кіберзлочинцями, та вибачаються за інцидент. Там запевняють, що відразу ж заблокували та вилучили з загального доступу оприлюднені дані. Також компанія розпочала розслідування щодо причин витоку й наявних недоліків у хмарних сервісах.

Нагадаємо, що у Південній Кореї компанію Tesla оштрафували через звинувачення у порушення законодавства щодо реклами. Влада країни впевнена, що реклама компанії зумисне вводила покупців в оману.

Коменти