Apple перебуває в постійному полюванні на інсайдерів, що оприлюднюють інформацію про нові гаджети та сервіси компанії. Для виявлення джерел витоку інформації «компанія з Купертіно має кілька досить хитрих способів».

Про це йдеться в статті, що оприлюднена на 9to5Mac.

Журналісти розповіли, що «навіть за багатоступеневої системи деякі секрети Apple» стають відомими значній кількості людей. Корпорація приділяє особливу увагу боротьбі з витоком візуальних матеріалів. Йдеться про захист інформації про зображення, гаджети і креслення.

Для цього кожному співробітнику Apple, який отримує зображення, надається унікальний файл. Це допомагає вирахувати винуватця витоку інформації до ЗМІ чи соцмереж. Крім того використовуються невидимі водяні знаки, які «неможливо розрізнити неозброєним оком».

Також для відстеження інсайдерів та джерел витоку інформації у Apple запровадили серійні номери документів. При наданні відео співробітникам, кожне з них позначається водяним знаком, що має номер, пов’язаний з ідентифікатором співробітника (Apple Connect ID).

Крім того для пошуку джерела витоку у Apple практикують способи на кшталт незначних змін в оформленні шрифту, формулюванні або пунктуації чи використанні неправдивої інформацію в деталях.

Нагадаємо, нова версія флагманського годинника Apple Watch Ultra, який матиме дисплей типу microLED, з’явиться не раніше 2025 року. Раніше про те що велике оновлення Apple Watch слід очікувати в 2024 році розповідав репортер Bloomberg Марк Гурман.

Коменти