Разом із запуском смартфона Pixel 7a Google запровадила новий фірмовий рінгтон для телефонів на базі мобільної ОС Android. Відтепер там звучатиме соло саксофону у стилі мелодій відомого американського музиканта Kenny G, йдеться на порталі 9to5Google.

У серійних моделях Pixel 7 фірмові звуки з рингтонів, будильників і повідомлень матимуть назву Natural Elements та складатимуться зі звуків природи. Новий рінгтон від відомого музиканта стане доступним після оновлення програми «Звуки» через онлайн-магазин Play Store до версії 3.1.

Журналісти зазначають, що у назві нового рінгтону Кенні Гінгтон (Kenny Gingtone) поєднується псевдонім артиста й слово рінгтон. Чи брав участь у створенні рінгтона особисто Kenny G — достеменно не відомо.

Нагадаємо, компанія Nokia, згідно з оновленою стратегією, запустила новий бренд, пов’язаний з мережевими та комунікаційними технологіями. Напередодні Всесвітнього мобільного конгресу у Барселоні компанія продемонструвала  новий логотип, цього разу без звичайного синього кольору та з новим шрифтом.

Коменти