У базових версіях нових смартфонів Apple iPhone 15 та iPhone 15 Plus буде встановлено  таку ж камеру, як у дорожчих Pro-моделях. За словами аналітика Haitong International Securities Джеффа Пу, йдеться про камеру на 48 Мп.

Про це йдеться на порталі MacRumors.

Згідно з очікуваннями, новий тришаровий 48-мегапіксельний сенсор має забезпечити захоплення великої кількості світла, що покращить якість світлин. Натомість через нововведення слід чекати затримок у виробництві iPhone 15 та iPhone 15 Plus, припускає Пу. Наразі нові пристрої бренду планують презентувати у вересні цього року.

Крім того, за твердженням Пу, моделі iPhone 15 Pro не матимуть сенсорних бічних кнопок через проблеми з дизайном. Проте є впевненість, що Pro-моделі отримають рамку з титану, покращений чіп A17 Bionic і збільшений обсяг оперативної пам’яті. До того ж всі моделі iPhone 15 матимуть USB-C-порт замість звичного Lightning.

Раніше ми повідомляли, що Apple не задовольняє якість OLED-панелей від китайського виробника BOE Technology Group, що встановлюватимуться на iPhone 15.

Коменти