Єврокомісія не заперечує щодо поглинання корпорацією Microsoft розробника відеоігор Activision Blizzard. Однак дозвіл на об’єднання компаній за угодою на $69 млрд. обумовлений виконанням корпорацією Microsoft низки зобов’язань.

Про це повідомляється у заяві, що опублікована на сайті.

Єврокомісія схвалила, відповідно до норм ЄС щодо злиття компаній, пропозицію про придбання компанії Activision Blizzard корпорацією Microsoft. Дозвіл обумовлений виконанням усіх зобов’язань, які взяла на себе Microsoft.

Заява Єврокомісії

Йдеться про два зобов’язання, на виконання яких Microsoft відводиться 10 років. Першим з них оговорюється дозвіл для всіх споживачів у Євросоюзі на здійснення потокової передачі ігор Activision Blizzard, на які вони мають ліцензії, за допомогою будь-якої з наявних стрімінгових платформ.

Урядовці побоюються, що Microsoft може зробити ігри Activision ексклюзивними для підписки Game Pass Ultimate, що порушить конкуренцію між компаніями. Тому друге зобов’язання стосується надання всім європейським стрімінговим платформам ліцензії на використання сервісу для ігор Activision Blizzard.

У регуляторі впевнені, що виконання обидвох умов при об’єднанні компаній сприятиме здоровій конкуренції на ринку відеоігор у ЄС.

Раніше ми повідомляли, що на техногіганта Microsoft очікувало антимонопольне попередження від ЄС через намір придбати Activision Blizzard — компанію-розробника гри Call of Duty.

Коменти