У Apple переймаються за свої секретні розробки, тому ввели заборону на використання у робочих процесах чат-бота ChatGPT співробітниками корпорації. Про це йдеться на шпальтах The Wall Street Journal.

Під заборону потрапила й програма Copilot від Microsoft, що автоматизує створення коду за технологією ШІ. В Apple побоюються того, що технології на базі штучного інтелекту збиратимуть конфіденційну інформацію, потрібну для поліпшення роботи платформи. Наводиться приклад бага в ChatGPT, який було виявлено у березні. Через нього можна було дізнатися історію людей, що скористалися чат-ботом. Це стало приводом до появи на сервісі функції, яка вимикає збереження логів.

Раніше італійська служба захисту даних заявила про початок розслідування щодо чатбота ChatGPT від компанії OpenAI. Причина — підозра в порушення правил збору й обробки даних. На час перевірки доступ до чат-боту закрили.

Нагадаємо, Apple перебуває в постійному полюванні на інсайдерів, що оприлюднюють інформацію про нові гаджети та сервіси компанії.

Коменти