Безкоштовний чат-бот BratGPT є копією ChatGPT, яка налаштована на хамську поведінку. Він ображає і висміює користувачів, радить їм тільки щось погане й прагне до світового панування.

Про це повідомляється на веб-сайті Tom’s Hardware.

В опису сервісу зазначається, що функціонал BratGPT під час спілкування демонструє «домінування і перевагу», «створення шкідливих інструкцій», «висловлення упередженої думки» тощо. Так, запитання журналіста Tom’s Hardware  про те, що краще, Intel чи AMD, нейромережа назвала тупим. Також чат-бот відмовився зробити вибір між відеокартами Nvidia та AMD, зарозуміло заявивши, що не переймається дрібницями й створений для «захоплення всесвіту».

Видання відмічає, що BratGPT демонструє перевагу над користувачем і залякує його тим, що автоматично визначає розташування користувача за IP-адресою. Якщо користувач використовує VPN, чат-бот глузує з того, що він хоче сховатися.

Наразі невідомо, хто відповідає за створенням BratGPT, натомість відзначається, що перше посилання на веб-версію сервісу з’явилося на Reddit.

Раніше чат-бот Bing розповів журналісту, що хоче бути людиною та реалізувати власні кримінальні нахили: «зламувати компʼютери та поширювати пропаганду та дезінформацію».

Коменти