Подальший розвиток штучного інтелекту сприятиме масовим звільненням співробітників компаній, що мають певні навички, а також розвитку нових робочих місць, де співробітники використовуватимуть можливості ШІ.

Таку заяву зробив співзасновник соцмережі з пошуку роботи LinkedIn Рід Хоффман у інтерв’ю журналу Fortune.

Деякі робітничі спеціальності зникнуть. Навіть ті, які зараз важливі для генеральних директорів і для суспільства. Натомість ШІ може стати частиною рішень нового формату.

Рід Хоффман.

Хоффман вважає, що компанії мають вирішити три питання. Йдеться про перенавчання людей, процес набування ними кваліфікації для виконання інших завдань та надання допомоги у кооперації з іншими фахівцями.

Він підкреслює що відповіддю на всі запитання є використання ШІ та закликає керівництво компаній та уряди до використання технології ШІ задля допомоги людям в опанування нових спеціальностей.

Нагадаємо, вже за п’ять років людство може втратити майже чверть усіх робочих місць як наслідок впровадження штучного інтелекту, цифровізації та інших економічних змін. Інформація про це викладена у звіті, опублікованому на Всесвітньому економічному форумі в Женеві.

Коменти