У компанії кажуть, що Daylist пропонуватиме постійно оновлюваний список, розроблений для “кожної версії вас”.

Протягом дня плейлист оновлюватиметься кілька разів, додаючи нові треки та назви, щоб відобразити ваш день на основі попередньої взаємодії з Spotify.

Наприклад, якщо ви слухали бадьору та веселу музику вранці, ви можете отримати пропозицію схожу по тематиці.

Схоже, що ця функція ґрунтується на розумінні метаданих музики, яке дозволило Spotify запустити Niche Mixes на початку цього року. З цією функцією користувачі могли вводити практично будь-яку активність, вібрацію або естетику, щоб отримати у відповідь кастомний плейлист.

Графіка для Daylist також змінюватиметься протягом дня: від жовтуватого сонячного відтінку на блакитному фоні вранці – до кольорів заходу сонця ввечері, місячного сяйва вночі, а потім до темного чорного кольору пізно ввечері.

Новий плейлист додатково містить вбудовану функцію обміну, призначену для соціальних мереж.

Daylist запуститься спочатку для безкоштовних і преміум-користувачів в США, Канаді, Великобританії, Австралії, Новій Зеландії та Ірландії. Пізніше функція розшириться до більшої кількості користувачів по всьому світу.

Нагадаємо, раніше Spotify випустив нову функцію, завдяки якій перед прослуховуванням звучатиме інформація щодо музичної композиції та виконавця. Функція реалізована на базі штучного інтелекту,

Коменти