Супутниковий інтернет-сервіс від SpaceX – Starlink отримав 1,4 мільярда доларів доходу минулого року. Про це свідчать документи, які переглянув The Wall Street Journal.

Для порівняння, у 2021 році дохід був 222 мільйони доларів. Цьогоріч прибуток може скласти 12 мільярдів доларів.

Звіт The Wall Street Journal з’явився в той же день, коли виконавчий директор SpaceX Джонатан Хофеллер заявив на конференції, що компанія більше не має збитків від виробництва супутникових антен Starlink.

У презентації для інвесторів у 2015 році компанія, заснована Ілоном Маском, передбачила, що Starlink отримає 12 мільярдів доларів прибутку у 2022 році.

SpaceX також прогнозувала, що на кінець 2022 року у Starlink буде 20 мільйонів абонентів. Натомість до кінця минулого року у Starlink було лише понад 1 мільйон активних передплатників.

Станом на травень 2023 року компанія повідомила, що має близько 1,5 мільйона користувачів.

Нагадаємо, у жовтні 2022 року Маск написав у Twitter, що Starlink втрачає близько 20 мільйонів доларів на місяць, щоб підтримувати свої послуги, а потім зазначив: «Хоча Starlink все ще втрачає гроші, а інші компанії отримують мільярди доларів від платників податків, ми просто продовжимо безкоштовно фінансувати український уряд .”

Коменти