Корпорація Майкрософт додає до інструменту Snipping Tool і додатку Photos корисні функції для копіювання тексту зі знімків екрана та додавання розмиття фону до фотографій.

Тестова версія Snipping Tool тепер дозволяє копіювати текст на скриншотах і ділитися ним у програмах. Це схоже на функцію копіювання тексту із зображень, яку можна знайти на телефонах.

Втім Microsoft додала автоматичне редагування та можливість приховувати електронні листи та номери телефонів із зображень. Також можна буде відредагувати текст на скриншоті перед його відправкою.

Фото – Microsoft

У Windows Photos тепер з’являється можливість розмиття фону, пошуку місцезнаходження фотографій та вмісту цих світлин на OneDrive. Крім того, Windows Photos зможе підтримувати анімаційні фотографії Samsung і Google.

Розмиття автоматично знайде фон на фотографії, виділить об’єкт і спрацює. Можна буде налаштувати інтенсивність, або змінити області.

Фото – Microsoft

Пошук вмісту для фотографій дозволить шукати, наприклад, світлини, які містять авто, або фото з певної місцевості.

За даними ЗМІ, для впровадження цих функцій користувачам доведеться зачекати ще кілька місяців.

Нагадаємо, компанія Microsoft звернулася до федерального уряду США із закликом створити відомство, яке займатиметься регулюванням штучного інтелекту. 

Коменти