Власник компанії X Ілон Маск у розмові з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху заявив, що соцмережа “переходить на невеликий щомісячний платіж”. Він припускає, що така зміна буде необхідна для вирішення проблеми ботів на платформі.

“Це єдиний спосіб, який я можу придумати для боротьби з величезними арміями ботів, — пояснює Маск.

“Тому, що бот коштує копійки — назвемо це десятою частиною копійки — але навіть якщо йому доведеться заплатити… кілька доларів або щось подібне, ефективна вартість ботів дуже висока”, – сказав він. Крім того, кожного разу, коли творець бота захоче створити нового бота, йому знадобиться новий спосіб оплати.

Маск не сказав, скільки коштуватиме нова підписка, але описав її як “невелику суму грошей”.

Власник соцмережі також поділився новою статистикою. Зараз сайт має 550 мільйонів щомісячних користувачів, які генерують від 100 до 200 мільйонів постів щодня.

Зазначимо, що відтоді, як Маск очолив платформу минулого року, компанія підштовхує своїх користувачів до підписки на платний продукт X Premium (раніше Twitter Blue). Ця послуга підписки вартістю $8 на місяць або $84 на рік пропонує безліч функцій, таких як можливість редагувати пости, половину рекламного навантаження, пріоритетне ранжування в пошуку і розмовах, можливість писати довші пости та приховування вподобайок від своїх від підписників.

Нагадаємо, X продовжує повільно відкривати сайти конкурентів. Подібна практика може стати незаконною

Коменти