Разом із випуском оновлення iOS 17 для iPhone, Apple також випустила оновлення операційної системи Apple TV із запуском tvOS 17. Найбільш помітною особливістю оновлення є те, що компанія тепер дозволить користувачам FaceTime з їх Apple TV.

Пізніше в цьому році пристрій також буде підтримувати інші веб-конференції за допомогою нових програм tvOS від Cisco Webex і Zoom.

FaceTime використовує камеру Continuity Camera на iPhone або iPad, яка дозволяє мобільному пристрою працювати як веб-камера без дротів. Розробники можуть інтегрувати API Continuity Camera на Apple TV 4K, щоб їхні комунікаційні та розважальні програми працювали на великому екрані.

Наприклад, Apple використовує Continuity Camera з Apple Music Sing на Apple TV — функцією вечірки, схожою на караоке, яка дозволяє співати під улюблену музику.

Крім цього оновлення, з’явилися нові функції центру керування на головному екранні. Тепер там відображаються налаштування AirPods, домашніх камер, елементів керування системою та профілів користувачів.

Користувачі також можуть запустити Apple TV Remote на iPhone, щоб знайти зниклий пульт Siri Remote другого покоління або новішого. Коли вони наближаються до пульта дистанційного керування, коло на екрані збільшується, щоб допомогти їм знайти втрачений пристрій.

Apple також заявляє, що тепер можна відокремити діалог від фонового шуму та перенести його на передній план. Таким чином можна краще почути, що говорять персонажі фільму чи відео, відокремивши це від звукових ефектів та музики.

Хоча багато оновлень tvOS спрямовані на Apple TV 4K, користувачі як Apple TV 4K, так і Apple TV HD отримають розширену функціональність Siri, що дозволить їм задавати більш загальні запитання та отримувати відповіді про те, що відбувається на телебаченні.

Нагадаємо, оновлення Android Auto дозволяють здійснювати виклики Zoom у дорозі. Крім того, компанія Google розробила цифрові ключі, щоб блокувати авто з телефона.

Коменти