Apple випустила нову версію операційної системи компанії для iPhone – iOS 17. Її можна завантажити безкоштовно. Вона доступна для iPhone X або пізнішої версії, а також з iPhone SE другого та третього поколінь.

Головною зміною в iOS 17 є новий режим StandBy – коли ви не користуєтеся телефоном і кладете його на бездротовий зарядний пристрій, ваш iPhone відображає повноекранні віджети для швидкої та зручної інформації.

Цей режим можна також використати для перегляду фотографій, або для відображення прогнозу погоди, списку нагадувань, подій календаря, поточного часу. Також можна використовувати його для перегляду фотографій.

Також екран телефону можна налаштувати на екран будильника – чудова заміна старому будильнику на тумбочці біля ліжка.

Фото – Apple

iOS 17 також містить нові інтерактивні віджети, кращу клавіатуру, покращення AirPlay і безліч оновлень для вбудованих програм, таких як Повідомлення, Карти Apple, Контакти, вбудований менеджер паролів, FaceTime тощо.

Apple також випускає основні оновлення для watchOS, iPadOS і tvOS.

Оновлення iPadOS 17 включає оновлений екран блокування з підтримкою віджетів, оновлений Stage Manager, підтримку автозаповнення PDF і можливість використання зовнішнього USB-мікрофона та підтримки камери.

Фото – Apple

Компанія переробила екран блокування, щоб налаштувати такі налаштування, як різні шпалери, шрифти та віджети.

У новій iPadOS також з’являться інтерактивні віджети, які дозволяють запускати таймери, керувати музикою, вмикати/вимикати смарт-пристрої та позначати завдання як виконані.

Оновлена watchOS 10 повертає віджети на Apple Watch. Тепер можна використовувати Digital Crown для циклічного переходу між своїми віджетами та перегляду таких функцій доступу, як таймери, секундоміри та подкасти.

Додаток World Clock має спростити миттєве розуміння часу доби в різних частинах світу завдяки додаванню динамічних кольорів фону для різних часових поясів.

З’являється можливість під’єднатися до велосипедних датчиків Bluetook, щоб допомогти велосипедистам відстежувати більше даних. Додатки Compass, Mindfulness і Medications також отримують оновлення.

Ще одне оновлення стосується FaceTime. Ви можете переглянути відеоповідомлення FaceTime на годиннику та приєднатися до групових аудіодзвінків.

Нагадаємо, на Apple TV 4K тепер також можна використовувати FaceTime. Також з’явилася функція пошуку пульта та підняття гучності діалогів персонажів на тлі музики.

Коменти