Компанія Agility Robotics оголосила, що готується розгорнути свій RoboFab, який може створювати понад 10 000 роботів-гуманоїдів на рік. Це двоногий робот Digit від Agility Robotics, він є лідером з точки зору передових технологій (у нього навіть є обличчя).

Фабрику побудують у Салемі, штат Орегон на 70 000 квадратних. Відкриття планують уже цього року.

«Відкриття нашої фабрики знаменує собою ключовий момент в історії робототехніки: початок масового виробництва комерційних роботів-гуманоїдів», — сказав співзасновник і генеральний директор Agility Robotics Деміон Шелтон.

«Ми створили Digit для вирішення складних проблем сучасної робочої сили, таких як травми, виснаження, висока плинність кадрів і невиправні прогалини в робочій силі, з остаточним баченням надання людям можливості бути більш людяними. Коли ви створюєте нову технологію, щоб зробити суспільство кращим, найважливішою віхою є те, коли ви зможете масово виробляти цю технологію в такому масштабі, де вона може мати реальний, широкий вплив».

Нагадаємо, компанія Ascento розробила автономні патрульні роботи – Ascento Guards. Завдяки колесам вони можуть пересуватися по великих промислових об’єктах. Також виконують повторювані завдання (перевірку периметра) і, в разі загрози безпеці – надсилають попередження охоронцям.

Коменти