Meta проводить бета-тестування планшетної версії свого популярного додатка WhatsApp.

Програма для iPad працює саме так, як із ПК. Ви підключаєтесь до нього, скануючи QR-код. Ліворуч ви побачите список ваших бесід, а праворуч — поточний чат. Це практично програма для iOS, але замість того, щоб бачити одну панель одночасно, ви бачите обидві.

Голова WhatsApp Вілл Кеткарт анонсував оновлення ще в січні 2022 року.

Meta чомусь ніколи не любила створювати програми для iPad. Досі немає програми iPad для Instagram або Threads, і навіть програма Facebook є лише погано збільшеною версією програми iPhone.

Messenger — це єдиний Meta-додаток із нормальним досвідом роботи з iPad. Але оскільки WhatsApp стає все більш центральним у соціальній екосистемі Meta, вона переносить додаток і на iPad.

Також Meta працює над тим, щоб зробити WhatsApp міжплатформною службою обміну повідомленнями, щоб відповідати правилам ЄС.

Meta, схоже, хоче перетворити WhatsApp на більш приватну соціальну мережу. А найкращий спосіб привернути більше читачів — це бути всюдисущим, тож після багатьох років умовлянь і благань користувачів планшетів WhatsApp незабаром може бути доступний на вашому великому екрані.

Нагадаємо, у сервісі WhatsApp з’явилася функція редагування надісланих повідомлень.

Коменти