Технологія Amazon Just Walk Out полягає в тому, щоб взяти товар  і просто вийти з магазину, не зупиняючись біля каси.

Технологія використовує радіочастотну ідентифікацію, відому як RFID, щоб відстежувати ваші покупки, коли ви виходите з магазину. Amazon вперше випробував систему на арені Climate Pledge Arena у Сіетлі тепер продовжує її тестування.

Кожен предмет, зараз це переважно одяг, отримує RFID-мітку, яка виглядає як звичайна бирка для одягу. Покупці заходять у магазин, вибирають те, що їм потрібно, і проходять через «вихідні ворота», які сканують мітки та підраховують рахунок. Потім вони сканують свою кредитну картку або махають долонею над сканером Amazon One і йдуть.

RFID-мітки давно стали основним елементом індустрії відстеження людей і речей: вони є зручним способом швидко перевірити запаси на складі чи захистити багаж від втрати. Amazon просто намагається взяти цю технологію та застосувати її для повсякденного шопінгу.

Можливо, пройти через сканер перед тим, як піти, здасться не так круто, як просто вийти з будівлі, але перевага Amazon тут полягає в тому, що компаніям буде значно простіше запровадити систему RFID. Замість того, щоб об’єднувати свої будівлі дорогою системою відеоспостереження, вони можуть просто поміняти теги, додати кілька воріт і готово.

Amazon каже, що його тестування Just Walk Out показало величезне збільшення клієнтського трафіку завдяки коротшим чергам і більшій кількості транзакцій, оскільки процес такий простий. Вже понад 150 магазинів, за словами компанії, вже увімкнули собі цю технологію.

Нагадаємо, Amazon запустив інструмент ШІ, який створює списки товарів. Компанія хоче спростити процес до «лише одного кроку».

Коменти