TikTok випускає набір інструментів, який дозволяє користувачам позначати дописи, які були створені або вдосконалені штучним інтелектом. Цей крок був зроблений після того, як гігант соціальних мереж додав низку фільтрів для завантаження відео, які активно використовували штучний інтелект.

Тепер фільтри матимуть позначку ШІ прямо у назві. Ці ж мітки можна буде прикріпити і до контенту, який повністю створено або значно відредаговано ШІ.

Недавня політика компанії чітко вказує, що будь-який контент, створений ШІ, який містить «реалістичні зображення, аудіо або відео», повинен бути позначений як такий, щоб допомогти глядачам запобігти потенційному поширенню оманливого контенту.

TikTok також розробляє власний алгоритм, який автоматично позначатиме дописи, згенеровані ШІ. Поки не повідомляють, коли ці інструменти будуть запущені.

Крім того, платформа взяла на себе зобов’язання дотримуватися положень Партнерства щодо відповідальних практик штучного інтелекту щодо синтетичних носіїв, списку рекомендацій щодо підвищення прозорості за участю штучного інтелекту.

Нагадаємо, TikTok анонсував свій магазин на платформі, який містить безліч функцій для користувачів, творців контенту та компаній.

Коменти