Програма Petnow може ідентифікувати котів і собак, скануючи їхні мордочки. Petnow сканує камерою домашню тварину з мобільного додатку для Android та iOS. Програма створює унікальний біометричний профіль домашньої тварини за допомогою штучного інтелекту. У ньому вже є база з близько 200 000 зображень собачих і котячих морд.

Petnow стверджує, що використовує алгоритм для автоматичного виявлення та відточування саме собак і кішок не зазіхаючи на інших живих організмів в об’єктиві.

У собак Petnow зчитує «відбиток носа». За словами творців, ніс собаки такий же унікальний, як і відбиток пальця людини, і не змінюється з часом, і цеє надійним способом розрізнити цуценят. У кішок додаток зчитує «контур морди». Він, за словами Petnow, є характерниму кожної тварини через індивідуальні «звички догляду» котів.

Засновники Petnow прогнозують, що програму можна буде використати для реєстрації своїх домашніх тварин без візиту до ветеринара, а також для пошуку зниклих і створення «ідентифікаторів домашніх тварин» для перевірки статусу страхування

«Технологія ідентифікації домашніх тварин є основним продуктом, який люди можуть постійно використовувати, на відміну від продуктів або послуг, які стають вірусними лише протягом короткого періоду часу. Ринок має великий потенціал, тому що домашні тварини повинні мати ідентифікатори, як і люди, і їх дані можна резервно копіювати, щоб створити найкращу платформу для домашніх тварин», – кажуть засновники компанії.

Алгоритми «на 99% точні», кажуть власники.

Втім зрозуміло, що загроза помилки в ідентифікації ШІ зберігається. Принаймні через поки не велику популярність додатка серед власників тварин і не розвинену базу.

Нагадаємо, компанія Ring, що належить Amazon, випускає новий аксесуар Pet Tag, який призначений для допомоги у поверненні загублених тварин. На аксесуарі міститься QR-код, який можна відсканувати. Після сканування програма сповістить власника про те, що нашийник хтось знайшов.

Коменти