Програму JusticeText розробили для автоматичного транскрибування записів натільних камер та відео допитів. Це дозволяє адвокатам робити нотатки з мітками часу, створювати відео та ділитися доказами зі своїми колегами.

JusticeText пропонує функцію, яка надає резюме з кількох речень кожного завантаженого доказу. Також адвокати мають можливість за допомогою ChatGPT ставити питання програмі щодо зібраних даних.

«Економія часу на перевірку доказів звільняє обмежений часовий ресурс, який можна витратити на розгляд справи та налагодження відносин із клієнтами. З технічної точки зору це також означає менше ІТ-ресурсів».

Скриншот JusticeText

Втім існує низка недоліків такої системи. Зокрема ризик витік доказів назовні. Крім того, адвокати можуть бути стурбовані тим, що будь-які завантажені дані можуть бути використані для подальшого навчання моделей ШІ.

І сама транскрипція JusticeText не завжди може бути точною, з огляду на різні способи мовлення людей, акценти тощо.

Скриншот JusticeText

Щодо конфіденційності JusticeText стверджує, що розміщує дані на «захищених хмарних серверах» і шифрує їх як під час передачі, так і в стані спокою. Та не використовує завантажені дані для навчання моделі, якщо у нього немає явного дозволу на це.

Схоже цих доказів було цілком достатньо для клієнтів, адже його база у кількох штатах Америки уже зросла.

Нагадаємо, Google випустив більш потужну версію Bard, свого генеративного чат-бота зі штучним інтелектом і конкурента ChatGPT. Він тепер може повторно перевіряти відповіді, співпрацювати з іншими програмами та службами Google (Gmail, Docs, Drive, Maps, YouTube та Google Flights).

Коменти