Amazon випустив свої найновіші розумні окуляри Echo Frames із вбудованим голосовим помічником Alexa. Ця версія, за словами виробника, довше зберігає заряд, має гучніші динаміки та при цьому – меншу вагу.

Frames можна просто під’єднати до телефону, а потім сказати «Alexa», щоб поговорити з помічником. Він може відповідати вам і його буде чутно навіть у шумній кімнаті.

Окуляри Amazon тепер можуть відтворювати мультимедійні файли до шести годин на одній зарядці. Вони також представлені в семи нових стилях. Окрім нових оправ, можна обрати сонцезахисні окуляри, окуляри для зору. Усі версії водонепроникні та стійкі до подряпин.

Фото Amazon

Оправи також мають бути помітно менш громіздкими, ніж у попереднього покоління розумних окулярів. Amazon переніс більшу частину внутрішньої проводки з передньої частини окулярів на дужки, в результаті чого набір оправ став на 15 відсотків тоншим.

Echo Frames підтримують підключення до двох пристроїв, тому власники можуть легше перемикатися між кількома джерелами аудіо, наприклад телефоном і ноутбуком. Також є нова функція фільтрації сповіщень під назвою VIP-фільтр, яка визначає пріоритет лише для найбільш «важливих» сповіщень.

Власники Echo Frames також матимуть можливість легше знайти загублену пару окулярів завдяки Alexa, попросивши помічника «знайти мої розумні окуляри».

Нагадаємо, Meta у партнерстві з власником Ray-Ban Luxottica можуть незабаром випустити пару розумних окулярів. Вони дозволять транслювати відео в прямому ефірі на Facebook та Instagram і навіть чути коментарі людей, які дивляться трансляцію.

Коменти