Amazon щойно анонсувала випуск Explore With Alexa. Це скорочена та зручна для дітей версія оновленого чат-бота, який спеціалізується на таких темах, як тварини та природа. Він навіть гратиме ігри дітьми та розповідатиме цікаві факти щодня.

Технологія розроблена із захистом від інших сайтів. Amazon каже, що запустять Explore With Alexa перед святами. А згодом теми розширяться за рамки природи і тварин.

Разом з цією новою технологією в Alexa є Echo Pop Kids — це розумна колонка. Є у варіантах «Marvel» та «Діснеївської принцеси». Модель «Marvel» спеціалізується на розмовах про героїв, а модель принцеси Діснея спеціалізується на Мулані, Попелюшці тощо.

Фото Amazon

Також виходять нові планшети для дітей. Fire Kids призначений для дітей молодшого віку, а Fire Kids Pro продається для дітей старшого віку. Це 10-дюймові планшети, які на 25 відсотків швидші за попереднє покоління, з екранами 1080p FHD, 3 ГБ оперативної пам’яті та доступом до спеціалізованих програм для дітей.

Обидва планшети мають доступ до функції компанії Play Together, яка дає дітям доступ до онлайн-ігор для кількох гравців, і програми під назвою Music Maker. У ній можна відчути себе композитором, складаючи звукові ефекти та музику за допомогою ШІ.

Нагадаємо, діти, які грають у відеоігри, мають кращу пам’ять, ніж їхні однолітки, що не мають такої звички. Про це йдеться у новому американському дослідженні, присвяченому когнітивному розвитку мозку підлітків.

Коменти