Генеральний директор YouTube Ніл Мохан розповів, що платформа тестує новий інструмент на основі ШІ в YouTube Studio, який пропонує теми для відео, полегшуючи процес мозкового штурму для творців контенту.

Інструмент AI Insights генеруватиме ідеї на основі даних про те, що аудиторія вже дивиться, пояснив Мохан.

Він навів як приклад Махну Гафорі, авторку туристичного контенту, сказавши, що її глядачі найбільше зацікавлені в отриманні ідей щодо подорожей. Інструмент штучного інтелекту пропонує ідею відео про історію Португалії та рекомендує місця в регіоні, які вона могла б показати глядачам.

Скриншот Youtube

«Процес розробки ідеї для відео займає багато часу, і він може виглядати сумнівно, поки відео не опублікують і не почнуть з’являтися коментарі», — сказав Мохан. «Це розуміння є лише поштовхом до процесу творця. Тепер Махна має можливість думати про те, як вона зробить відео у своєму власному стилі».

Ця функція зараз тестується з вибраними творцями вмісту. За даними YouTube, під час початкового тестування понад 70% опитаних сказали, що AI Insights допоміг їм знайти ідеї для відео.

Новий інструмент має запуститися у YouTube Studio наступного року.

Нагадаємо, YouTube запустив новий формат рекламних відео для «розумних телевізорів». Це будуть 30-секундні ролики, пропустити які не буде змоги. 

Коменти