TikTok тестує нову функцію, яка інтегрує пошук Google у власні результати пошуку в програмі. Це помітив дослідник додатків Раду Онческу і показав невелике поле посередині пошукової сторінки TikTok, яке пропонує користувачам шукати ті самі терміни в Google.

Представник TikTok підтвердив, що функція пошуку Google є однією зі сторонніх інтеграцій, які додаток зараз тестує на деяких ринках.

Раніше ЗМІ повідомляли, що TikTok також експериментує з додаванням записів з Вікіпедії в результати свого пошуку. Оскільки TikTok розширюється в усіх напрямках одночасно, стає зрозуміло, що додаток має амбіції стати універсальним магазином для всього, що користувачі можуть захотіти зробити онлайн, а не просто платформою для відео.

Минулого року керівник Google, який керує відділом знань та інформації компанії, зауважив, що молоді користувачі, які колись користувалися Google, тепер замість цього звертаються до TikTok та Instagram для пошуку в Інтернеті.

«Ми знову і знову дізнаємося, що нові користувачі Інтернету не мають тих очікувань і мислення, до яких ми звикли», — сказав старший віце-президент Google Прабхакар Рагхаван. «У наших дослідженнях близько 40% молодих людей, коли вони шукають місце для обіду, не заходять на Карти Google або в Пошук».

Справді Соцмережі вже охоплюють величезну частину часу своїх користувачів, і неважко уявити, що молоді не потрібно виходити з TikTok щоб знайти якусь інформацію.

Коменти