Meta готується анонсувати генеративний чат-бот зі штучним інтелектом під внутрішньою назвою «Gen AI Personas», орієнтований на молодших користувачів. Як повідомляє The Wall Street Journal, бот планують запустити під час події компанії Meta Connect, яка пройде 27 вересня.

Боти будуть представлені в кількох «іпостасях», орієнтованих на залучення молодих користувачів. Подібні, але більш загальні цільові персонажі чат-ботів Meta вже були протестовані в Instagram.

За даними ЗМІ, Meta випробувала персонажа «зухвалого робота», натхненного Бендером із «Футурами» і «Елвіна-прибульця».

Мета має в планах створити «десятків» таких ботів, і навіть працює над ботом, який допоможе знаменитостям створювати власні чат-боти для своїх шанувальників.

Останнім часом Meta займається розробкою більш потужної моделі ШІ, яка може конкурувати з останньою роботою OpenAI із GPT-4 та моделлю, яка лежить в основі ChatGPT і Bing. Під час Meta Connect компанія також покаже більше про свій проєкт метавсесвіту та нову гарнітуру Quest 3.

Нагадаємо, Google випустив більш потужну версію чат-боту Bard з ШІ. Він тепер може підключатися до ваших програм Google, повторно перевіряти відповіді тощо.

Коменти