Додаток для знайомств Tinder офіційно запустив свою найексклюзивнішу підписку — «Tinder Select». Цей елітний рівень  коштуватиме 500 доларів США на місяць (або 6000 доларів США на рік. За це стають доступні унікальні функції такі як ексклюзивний пошук і підбір пари. Про його відкриття у компанії натякали ще у 2019 році.

Втім Tinder Select був запропонований не всім, а лише менш ніж одному відсотку користувачів, яких компанія вважає «надзвичайно активними». Компанія відкриє ексклюзивну підписку і для всіх користувачів, але поки не повідомляє, коли це станеться.

Разом з тим у Tinder залишаються інші варіанти підписок – Plus, Gold і Platinum, які мають щомісячне членство за 20, 30 і 40 доларів відповідно. Кожен рівень надає різні ексклюзивні функції (наприклад, учасники Platinum можуть надіслати повідомлення, перед тим, як отримати лайк у відповідь).

Чи підвищать ці платні версії ваші особисті шанси знайти партнера, можна лише здогадуватися. Втім Tinder і більшість інших додатків для знайомств зберігають і неоплачувані варіанти користування.

Нагадаємо, Tinder ускладнив систему перевірки акаунтів за допомогою відео. Відтепер користувачі для верифікації повинні будуть зробити кілька відеоселфі, щоб довести свою справжність і схожість на фото профілю.

Коменти