Google припинить роботу HTML-перегляду Gmail у січні 2024 року. Усі, хто ним досі користувався перейде на набагато сучасніший «стандартний» вигляд служби.

Хоча переважна більшість людей без сумніву використовує стандартний режим перегляду на своїх ПК, HTML-версія Gmail має свої переваги. Спрощена версія Gmail завантажується швидко, і користувачі можуть отримати доступ до неї навіть на дуже застарілих машинах або з набагато повільнішим з’єднанням.

Видалення основного HTML-перегляду Gmail є останнім у довгій низці продуктів, функцій, послуг тощо, які підуть на кладовище Google. Компанія також нещодавно поховала свою програму оновлення телефону Pixel Pass, Google Currents і Nest Secure.

Представник Google відмітив: «Основні HTML-перегляди Gmail … були замінені їх сучасними наступниками 10+ років тому і не включають повну функціональність».

Справді, HTML-версія не пропонує багато функціональних можливостей сучасного Gmail. У ньому не має ні чату, перевірки правопису,  можливості додавати чи імпортувати контакти, підтримки тексту у форматі формату. Також немає спеціальних комбінацій клавіш і не можн використовувати псевдоніми електронної пошти.

Коменти