Минулого місяця генеральний директор X Лінда Яккаріно підтвердила, що у додатку з’являться відео дзвінки. Тепер новий код у програмі X показує, що підтримуватимуться аудіо- та відеодзвінки. Однак ця функція буде доступна не всім користувачам X — лише тим, хто має членство X Premium.

Функція дозволить користувачам X отримувати як аудіо-, так і відеодзвінки від інших перевірених користувачів, від людей, на яких вони підписані, або від людей із їх адресної книги, залежно від їхнього вибору.

«Виведіть обмін повідомленнями на новий рівень за допомогою аудіо- та відеодзвінків. Увімкніть цю функцію, а потім виберіть, з ким вам зручно нею користуватися», — йдеться в описі функції.

Інші рядки коду стосуються попередження, яке з’являється, коли хтось намагається надіслати DM іншому користувачеві програми, у якому пояснюється, що «аудіо- та відеодзвінки є преміум-функцією», і спонукає їх «підписатися, щоб отримати доступ».

Це означає, що користувачам доведеться платити за X Premium, який включає ряд оновлених функцій: перевірку, зменшене навантаження на рекламу, можливість редагувати дописи, підтримку довших дописів, пріоритетне ранжування в пошуку та розмови та інше.

Поки що X не зміг навести переконливі аргументи на користь X Premium, оскільки незалежні дослідження показали, що компанія продала лише приблизно 1 мільйон підписок.  Маск нещодавно заявив, що додаток має 550 мільйонів активних користувачів щомісяця.

Для порівняння, преміальна підписка Snapchat+ перевищила позначку в 5 мільйонів користувачів. Тим часом аналітики прогнозують, що підписка Meta, Meta Verified, матиме 12 мільйонів передплатників на початку наступного року.

Коменти