Після двох років після запуску Premium Lite YouTube вирішив припинити її роботу з 25 жовтня 2023 року. Ця підписка дозволяла переглядати відео без реклами в окремих країнах. Його ціна 6,99 євро на місяць. Втім версія Lite не мала інших переваг Premium, зокрема, завантаження в режимі офлайн, фонового відтворення чи використання YouTube Music.

У 2021 році YouTube Premium Lite запустили у деяких європейських країнах, зокрема в Бельгії, Данії, Фінляндії, Люксембурзі, Нідерландах, Норвегії та Швеції. Тепер у підписників Premium Lite буде два варіанти: повернутися до перегляду YouTube з рекламою або підписатися на дорожчий YouTube Premium, який також включає YouTube Music.

У електронному листі, який сповіщає користувачів про зміни, YouTube повідомляє, що запропонує підписникам Lite місячну безкоштовну пробну версію YouTube Premium, незалежно від того, чи користувалися вони пробною версією раніше.

Зазначається, що передплатникам потрібно буде скасувати свою підписку Lite або дочекатися її скасування, щоб скористатися пропозицією.

Втім у електронному листі, який YouTube розіслав підписникам Lite, вказано, що платформа  продовжує працювати над різними версіями Premium Lite, враховуючи відгуки користувачів, творців і партнерів.

Нагадаємо, генеральний директор YouTube Ніл Мохан розповів, що платформа тестує новий інструмент на основі ШІ в YouTube Studio, який пропонує теми для відео, полегшуючи процес мозкового штурму для творців контенту.

Коменти