Xiaomi запускає два смартфони 13T і 13T Pro. Обидва мають отримати чотири основні оновлення Android, а також п’ять років латок безпеки.

Ключова відмінність полягає в тому, що 13T Pro має краще апаратне забезпечення для фото, щоб отримати схвалення Leica. Наприклад, основна камера, еквівалентна 24 мм, працює від 50-мегапіксельного датчика з більшим, ніж зазвичай, розміром пікселя 1,22 мкм.

Хоча це не зрівняється з пікселями розміром 1,6 мкм на 1-дюймових датчиках справжніх флагманів, це все одно щедріше, ніж те, що пропонують багато інших телефонів, не кажучи вже про те, що він може досягти ефекту, еквівалентного 2,44 мкм, шляхом об’єднання пікселів.

Усі три камери мають доступ до кольорових режимів Leica Authentic і Leica Vibrant, а в портретному режимі телефотокамера пропонує «систему головних об’єктивів».

Ще одна цікава особливість Xiaomi 13T Pro — це акумулятор ємністю 5000 мАг, який підтримує 120 Вт «HyperCharge». Йому потрібно лише 19 хвилин, щоб зарядитися від нуля до 100 відсотків. Або ж якщо ви дуже поспішаєте, навіть проста 5-хвилинна зарядка підійметься до 36 відсотків.

Обидві моделі є в зеленому і чорному кольорах з глянцевою поверхнею, або в «альпійському синьому» із м’якою задньою частиною з «веганської шкіри BioComfort». Ці пристрої підтримують дві SIM-карти та працюють на базі MIUI 14 на основі Android 13.

Компанія також пропонує європейським клієнтам один безкоштовний ремонт екрана протягом шести місяців після покупки та один негарантійний ремонт без витрат на роботу протягом року після покупки.

Вартість Xiaomi 13T Pro стартує від 649 фунтів стерлінгів (799 євро, або близько 790 доларів США), тоді як 13T – від 549 фунтів стерлінгів (649 євро, або близько 669 доларів США), і обидва вони вже доступні у Великобританії.

Нагадаємо, Xiaomi презентувала велотренажер-генератор електрики. Він дозволить скинути калорії і зарядити гаджети водночас.

Коменти