На 19 місяць повномасштабного вторгнення Росії в Україну криптобіжржа-гігант Binance оголосила про остаточний вихід із ринку Росії та продаж всього свого російського бізнесу компанії CommEX.

Процес відключення і переходу на іншу платформу, як зазначають у компанії, займе до одного року. У Binance не залишиться права на отримання частини прибутку після продажу та можливості зворотного викупу часток у бізнесі.

Раніше ЗМІ вже повідомляли, що ніби-то допомагає російським користувачам перераховувати гроші закордон.

“Дивлячись у майбутнє, ми визнаємо, що робота в Росії несумісна зі стратегією Binance з дотримання вимог”, – сказав Ной Перлман, директор з дотримання нормативних вимог. Він додав, що компанія збирається спрямувати всю енергію на розвиток Binance у більш ніж ста країнах, де ведуть діяльність.

Протягом наступних кількох місяців Binance закриє біржові сервіси та інші бізнес-напрямки в Росії, втім докладатиме зусилля  для забезпечення безперебійної взаємодії з користувачем під час цього переходу.

Раніше Binance оголошувала про обмеження облікових записів користувачів криптобіржі з РФ через введені санкції ЄС. Щоправда, це стосувалося лише тих  користувачів, загальна вартість криптоактивів яких перевищує €10 000.

Коменти