У компанії Meta повідомили, що вже працюють над запуском функції видалення облікового запису Threads окремо від акаунту в Instagram і планують її запустити до грудня.

Після запуску своєї соціальної мережі Threads у липні 2023 року, Meta зіткнулася з критикою, оскільки користувачі не могли видалити свій обліковий запис Threads, не видаливши обліковий запис Instagram.

Представник Meta повідомив, що технічно складно було розділити ці два облікові записи під час запуску. Тож компанія зрештою розгорнула такі інструменти, як можливість деактивувати обліковий запис або зробити його приватним.

Після запуску Threads швидко досяг позначки в 100 мільйонів реєстрацій. Однак за останні кілька місяців популярність платформи впала. Незважаючи на те, що компанія запровадила такі затребувані функції, як підписка на канал, веб-додаток і повнотекстовий пошук, рівень залучення не такий, на який сподівалася Meta.

Нинішній аналіз показав, що Threads має 23,7 мільйона активних користувачів щомісяця в США і наразі поступається і соцмережі Х за кількістю користувачів.

Нагадаємо, у Threads вже з’явилася функція цитування дописів, а незабаром може з’явитися можливість редагування.

Коменти