База ChatGPT раніше закінчувалась знаннями у вересні 2021 року, оскільки це були найновіші дані, на яких система спочатку навчалася. Втім лабораторія дослідження штучного інтелекту  OpenAI оголосила, що ChatGPT тепер зможе відповідати навіть на найсучасніші запити, оскільки генеративний помічник ШІ тепер може шукати інформацію в режимі реального часу.

Ця функція під назвою «Огляд за допомогою Bing» наразі відкрита лише для тих, хто має підписку Plus і Enterprise, але компанія каже, що незабаром розгорне її «для всіх користувачів».

«Тепер ChatGPT може переглядати інтернет, щоб надати вам актуальну та достовірну інформацію разом із прямими посиланнями на джерела. Він більше не обмежується даними до вересня 2021 року», — написала команда OpenAI у твіті ввечері 27 вересня.

Наприкінці червня OpenAI вже додавав можливість ChatGPT переглядати інтернет у своєму, але швидко її закрив. Адже користувачі зрозуміли, що можуть змусити чат-бота надати їм платний контент, який існує в інтернеті. Тепер OpenAI начебто змогла розробити технологію, яка забороняє таку хитрість.

Нагадаємо, адвокат Стівен Шварц з компанії Levidow, Levidow & Oberman вскочив у серйозну халепу через використання чат-бота ChatGPT під час виконання професійних обов’язків.

Коменти