На заході компанії Connect Meta представила нові функції штучного інтелекту для редагування зображень і створення наклейок для Instagram.

Інструмент під назвою «restyle» дозволяє користувачам міксувати наявні фотографії в інший вигляд, наприклад, створення колажів або накладання фільтрів для відповідного стилю.

Компанія також представила новий інструмент під назвою «фон» — генеративну функцію зеленого екрана на основі ШІ. Користувачі можуть вводити підказки на зразок «поставте мене перед величним полярним сяйвом», щоб створити нову версію зображення з відповідним фоном.

Компанія не повідомила, коли ці інструменти стануть доступними для користувачів Instagram, але заявили, що інструменти з’являться «незабаром».

Додали також, що дописи, створені з використанням фону та оновленого стилю, матимуть мітки, які вказуватимуть на «використання штучного інтелекту, щоб зменшити ймовірність того, що люди сплутаються з контентом, створеним людьми».

Meta не повідомила, як виглядатимуть мітки, але раніше в Instagram були помічені інформаційні екрани з написом «зображення, створене Meta AI».

Meta також показала нові стікери, створені ШІ, які будуть доступні в Instagram, WhatsApp, Messenger та Facebook Stories. Ця функція дозволяє користувачам швидко створювати власні стікери для своїх чатів і історій за допомогою текстових підказок. Стікери розповсюдять «для вибраних англомовних користувачів» додатків компанії «протягом наступного місяця», – сказала Мета.

Марк Цукерберг неодноразово обіцяв, що генеративні функції ШІ з’являться в кожному додатку, що належить Meta. Компанія також анонсувала понад 25 генеративних чат-ботів зі штучним інтелектом, включаючи кілька особистостей, заснованих на реальних знаменитостях і творцях.

Коменти