Netflix надіслала останні DVD-диски підписникам. Це означає кінець епохи, яка допомогла перетворити компанію на стрімінгового гіганта.

«Netflix надсилає поштою свій останній DVD 29 вересня 2023 року», — повідомила компанія у вчорашньому дописі на X. «Але червоний конверт залишається вічним символом нашої любові до розваг».

Netflx

У квітні цього року Netflix оголосив, що 29 вересня закриє свій бізнес з прокату DVD-дисків, заявивши, що скорочення попиту на фізичний прокат ускладнює надання послуг необхідної якості. Компанія випустила свій перший диск «Beetlejuice» у 1998 році, і відтоді відправила 5,2 мільярда фільмів у червоних конвертах понад 40 мільйонам клієнтів.

Прокат DVD проклав шлях для Netflix, щоб запустити стрімінгову платформу в 2007 році. Решта вже історія, оскільки Netflix поступово розширювався і зараз налічує понад 238 мільйонів підписників.

Тим часом прокат DVD (який перейшов на DVD.com) поступово став другорядною частиною Netflix. І хоча любителі відео все ще люблять DVD і Blu-ray, продажі в усьому світі впали на 19 відсотків лише з 2021 по 2022 рік.

Цього літа Netflix оголосив, що будь-хто, хто все ще має підписку на прокат, зможе залишити свої диски та навіть запросити ще до 10 фільмів, щоб компанія могла розчистити свої запаси. «Будь ласка, насолоджуйтеся своїми останніми відправленнями скільки завгодно», — написала компанія в соцмережі X.

Нагадаємо,  у 2022 році Netflix відкрила новий офіс у Польщі: він працюватиме на український ринок.

Коменти