Google запустив нову категорію Chromebook під назвою Chromebook Plus. Ноутбуки — це пристрої, орієнтовані на продуктивність, з мінімальними вимогами до специфікацій, включаючи екран Full HD, камеру 1080p і вищу обчислювальну потужність, ніж у пристроїв початкового рівня.

Google встановлює мінімальні вимоги до апаратного забезпечення для цієї нової категорії пристроїв, щоб вони могли безперебійно працювати з програмним забезпеченням для підвищення продуктивності та функціями штучного інтелекту.

Ось повний список мінімальних специфікацій обладнання:

  • ЦП: Intel Core i3 12-го покоління або вище або AMD Ryzen 3 серії 7000 або вище
  • Оперативна пам’ять: 8 ГБ+
  • Пам’ять: 128 ГБ+
  • Веб-камера: 1080p+ із тимчасовим зменшенням шуму
  • Дисплей: Full HD IPS або краще

Пристрої Chromebook Plus отримують корисні функції відеоконференцій. З’являється спеціальна панель керування, за допомогою якої ви зможете швидко вимкнути/ввімкнути мікрофон і ввімкнути/вимкнути камеру.

Якщо розгорнути меню, побачите деякі функції на основі штучного інтелекту, такі як покращене освітлення, приглушення шуму на фото, розмиття фону та субтитри.

Компанія також увімкнула автоматичну синхронізацію файлів для Google Drive, щоб ви могли легко отримати доступ до файлу без підключення до інтернету.

У Google Photos також буде багато оновлень, у тому числі Magic Eraser (функція, запозичена з Android), яка видаляє небажані об’єкти із зображень, а також HDR і портретне розмиття. Додаток також матиме можливість автоматично створювати фільми на основі добірки фотографій і відео.

Google також співпрацює з такими компаніями, як Adobe і LumaTouch, щоб представити такі програми, як Photoshop, Adobe Express і LumaFusion. Користувачі, які купують новий Chromebook Plus, отримають три місяці безкоштовної підписки на Photoshop і Express.

Chromebook Plus також отримає додаткові функції на основі ШІ. Компанія заявила, що представить нового помічника з письма, який зможе працювати на різних сайтах — від соціальних мереж до YouTube.

Крім того, Google представить можливість створювати шпалери, згенеровані ШІ, на основі підказки. Пошуковий гігант анонсував подібну функцію для Android у травні на конференції розробників Google IO.

Для початку Asus, Acer, HP і Lenovo випускають вісім пристроїв за початковою ціною 399 доларів. Вони надійдуть у продаж 8 жовтня.

Коменти