PayPal оголосив, що тепер користувачі можуть додавати свої кредитні або дебетові картки PayPal і Venmo до Apple Wallet. Завдяки цій новій інтеграції можна здійснювати платежі в магазинах, онлайн або в додатках за допомогою Apple Pay. У компанії зазначають, що користувачі продовжать отримувати кешбек і винагороди.

Ви можете почати, відкривши програму Apple Wallet і вибравши опцію «додати дебетову або кредитну картку». Далі ви можете відсканувати свою кредитну чи дебетову картку PayPal або Venmo або ввести дані картки вручну.

Наразі вам потрібно додати свої картки через додаток Apple Wallet, але PayPal зазначає, що користувачі зможуть зробити це безпосередньо в програмах PayPal або Venmo найближчими місяцями. Компанія також повідомляє, що у найближчі місяці можна буде використовувати дебетову картку PayPal Business з Apple Pay.

Додавши картку, ви можете робити покупки в магазині за допомогою Apple Pay, яку можна активувати, двічі клацнувши бічну кнопку, пройшовши автентифікацію за допомогою Face ID або Touch ID, а потім піднісши iPhone або Apple Watch до термінала. Роблячи онлайн-покупки або покупки через програму, потрібно перейти на сторінку оформлення замовлення та натиснути кнопку Apple Pay.

Коменти