Відсьогодні ви зможете встановлювати загальнодоступну версію Android 14 на пристрої Pixel. На інших телефонах оновлення з’явиться пізніше.

Android 14 приділяє велику увагу налаштуванню. Наприклад, ви зможете використовувати генеративний штучний інтелект, щоб створювати власні шпалери для свого телефону (спочатку ця функція буде ексклюзивною для Pixel 8 і Pixel 8 Pro). Існує також можливість увімкнути монохроматичну тему.

Google додає більше налаштувань доступності, наприклад можливість збільшити розмір певної частини тексту, а не всього на сторінці.

Компанія також додала вдосконалення слухових апаратів і запровадила спалахи сповіщень, які засвічуються на екрані, коли є повідомлення, яке ви повинні перевірити.

Google також прагне надати вам більше контролю над своїми даними та безпекою в Android 14. Health Connect тепер включено в налаштування ОС, щоб допомогти вам керувати аспектами конфіденційності програм для здоров’я, фітнесу та оздоровлення.

Після встановлення Android 14 вам стане легше зрозуміти, як ваші дані використовуються програмами, які запитують доступ до них.

Нагадаємо, оновлення Android Auto дозволяють здійснювати виклики Zoom у дорозі. Крім того, компанія Google розробила цифрові ключі, щоб блокувати авто з телефона.

Коменти