Програма з відеоконференціями Zoom додає до свого набору інструментів спільне редагування тексту, це наслідок конкуренції з Microsoft Corp. Teams – пише видання Bloomberg. У документі можна буде створювати й призначати завдання.

Також у документі з’явиться можливість зробити висновки відеозустрічі за допомогою інструментів штучного інтелекту.

Крім цього, інструмент дасть змогу редагувати документи, переміщуючи блоки з контентом, працювати з таблицями та зображеннями.

Zoom працює і над додаванням інтерактивних віртуальних об’єктів на зустрічі для таких цілей, як реклама продукту чи освіта. Ще один недавній патент демонструє функцію, яка сканує «невербальні сигнали» учасників зустрічі та дає підказки, наприклад, пропонувати зателефонувати комусь, хто виглядає так, ніби хоче поговорити.

У вересні Zoom представив функції штучного інтелекту, такі як підсумовування дзвінків і складання повідомлень. Нові інструменти входять до платних планів без додаткових витрат.

Нагадаємо, оновлення Android Auto дозволяють здійснювати виклики Zoom у дорозі. Крім того, компанія Google розробила цифрові ключі, щоб блокувати авто з телефона.

Коменти